Ana sayfa

Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd.

şirket Profili

Hunan Huasheng Sanayi ve Ticaretortak.,Ltd2000 yılında tekstil, hazır giyim ve teknoloji ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış olarak kurulmuştur. Yıllık toplam ihracat ve ithalat değerimiz 100 milyondan fazladır.Kendi iplik, dokuma, boyama ve dikiş fabrikalarımız var.Her zaman “iş konseptine bağlı kaldık”yenilik ve geliştirmedünya çapında yüksek itibara sahip”ve“ fikriDaha büyük ve daha güçlü olmak büzerine aseddoğal lif-tekstil endüstrisi.” Yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetlerle dünyanın her yerindeki müşterilerin güvenini ve desteğini kazandık.

 

Mükemmel bir profesyonel üretim ekibimiz var ve kesinlikle tasarım, numune alma, üretim, dikiş, teftiş, bitirme ve paketleme vb. , giyim kalitesini tamamen sağlayabiliriz.Şu anda fabrikamızda bir dizi gelişmiş giysi işleme hattı bulunmaktadır.Ayrıca bazı yetkili sertifikalar aldık:BSCI, Avrupa Keteni, OEKO-TEX, ISO9001, GRS vb..

 

Ana keten ürünlerimiz doğal, dayanıklı, emilebilir ve nefes alabilir, normal sıcaklıkta olduğu gibi "doğal hava durumu" olarak bilinir, keten kıyafetleri giydiğinizde insan vücudu daha serin hissedebilir.Keten ürünlerimiz, rahat ve modaya uygun yaşam tarzını takip eden müşteriler tarafından uzun süredir tercih edilmektedir. Zara, Zarina, Finn Flare, UR BANICA, Max, Hering, Falabella, vb. ile iyi iş ilişkileri kurduk.

 

 

Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. şirket Profili 3Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. şirket Profili 5

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Hunan Huasheng Industrial & Trading, keten/rami kumaş ve giysi üretimi ve ihracatı yapan Çin'deki en büyük şirketlerden biridir.Kendi eğirme, dokuma, boyama ve konfeksiyon fabrikalarımız var.İlk iplik ve dokuma fabrikamız 1956 yılında kuruldu. Şu anda her yıl 12.000 ton iplik, 24 milyon metre gri kumaş, 12 milyon metre boyama kumaşı ve 3 milyon giysi üretebiliyoruz ve bu sayede hacimli siparişlerin alınabilmesini sağlıyoruz. ivedilikle yerine getirildi.

Hunan Huasheng Sanayi ve Ticaret, hunan eyaleti hunan Çin'in tamamen devlete ait işletmeler tarafından finanse edilen bir devlete ait varlık denetimi ve yönetim komisyonudur, 1988 yılında kuruldu, otuz yıllık sürekli gelişmeden sonra kenevir tekstillerinden başladı, şimdi kapsayacak şekilde büyüdü. tekstil giyim, akıllı imalat, ilaç makineleri, toz metalurjisi, uluslararası ticaret beş iş sektörü, modern bir, iki, üç sanayi işletme grubunun çeşitliliği boyunca, Şirketin yaklaşık 3.000 çalışanı var.

Grubun şu anda kayıtlı bir şirketi Huasheng (600156), beş üretim işletmesi ve devlet düzeyinde bir kurumsal teknoloji merkezi var.İşi dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır.Hunan Eyaletindeki 512 ulusal kilit işletme ve ilk 100 işletme arasında.

Ürünlerimizin %80'den fazlası ihraç edilmektedir.

ABD, Avrupa, Orta Doğu ve Asya'ya ihracat

Ana pazarlarımız Avrupa, ABD, Güney Amerika, Güney Kore ve Orta Doğu'dur.Polo Ralph Lauren, Maxmara, Zara, Etam, Cahce Cache, Koton, Hema, LPP, Falabella ve Hering ile çok iyi iş ilişkilerimiz var.2010 yılında toplam ihracat ve ithalat değerimiz 110 milyon dolara ulaştı.

Ve tekstil ihracat miktarı uzun yıllardır Hunan Eyaletinde ilk sırada yer almaktadır.

13. Beş Yıllık Plan döneminde, Huasheng Group "iki ana" kalkınma stratejisini tam olarak uyguladı, "kenevir tekstilinin" tüm endüstri zincirini genişleterek ana iş yükseltmesini gerçekleştirdi ve akıllı üretimin endüstriyel dönüşümünü gerçekleştirmek için çaba sarf etti ve yeni malzeme endüstrisi ve stratejik kaynakların etkin koordinasyonunu gerçekleştirdi.

Yıllar boyunca, "sektöre liderlik etme, müşterilere ve mutlu çalışanlara ulaşma" misyonuyla Huasheng Group, sektörde kök salmış, geleneksel endüstrilerin dönüştürülmesine ve yükseltilmesine ve gelişmekte olan endüstrilerin araştırılmasına ve uygulanmasına odaklanmış ve kendini taahhüt etmiştir. Sektörde lider, Çin'de birinci sınıf ve dünyada tanınmış özelliklere, markaya ve etkiye sahip modern bir kurumsal grup oluşturmak.

Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

İthalatçı

Şirket ticaret

Markalar : Hunan Huasheng

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 90000000-110000000

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Huasheng Industrial & Trading Co., Ltd. Sertifikalar